Dan škole 2020.

Autor: Denis Hrestak, 15. 5. 2020.

Poštovani roditelji i dragi naši učenici,

kada bi zidovi naše škole mogli pričati, što bi rekli o ovoj godini?

Ova je godina puna promjena i neočekivanih događaja. Štrajk, „hladna“ nastava u nekoliko smjena, koronavirus, potres, nastava na daljinu, mješovita nastava… Sve se to dogodilo, ali najteže nam je prihvatiti naše puste učionice i hodnike. Školska zgrada bez dječje graje, žamora, priredbe i pjesme na Dan škole nije škola, nego prazni zidovi koji čekaju neka bolja vremena.

Stoga mi je neizmjerno drago vidjeti našu virtualnu priredbu, sav trud naših učitelja i učenika te radost na njihovim licima. Kada bi zidovi naše škole mogli osjećati, sigurno bi bili zahvalni na ovako emotivnoj i šarenoj proslavi svog 29. rođendana. Ipak, svi se nadamo da ćemo idući Dan škole provesti zajedno i da ćemo školu prožeti veseljem.

A sada, udobno se smjestite i uživajte u porukama koje našim učenicima šalju svi naši zaposlenici, prisjetite se naše himne, poslušajte predivne čestitke naših učenika, njihove pjesme i dobre želje, te prelistajte naš prvi digitalni školski list Lojzek i njegov prvi podlistak Sportski Lojzek.

Sretan nam svima Dan škole!

Poštovani roditelji i dragi naši učenici,

kada bi zidovi naše škole mogli pričati, što bi rekli o ovoj godini?

Sretan nam svima Dan škole!