100. DAN ŠKOLE

Autor: Lidija Cvetko, 13. 2. 2019.

Učenici 2.a i ove su se godine priključili eTwinning projektu obilježavanja 100. dana škole.

Što je 100.dan škole ?

Stoti dan škole obilježava se tradicionalno u veljači u brojnim europskim zemljama, a cilj ovog projekta je okupiti učenike i učitelje osnovnih škola koji su spremni na nacionalnoj/lokalnoj razini kroz odabrane sadržaje obilježiti ovaj dan u školi.
Dan je isplaniran na način da učenici kroz vođene aktivnosti ostvaruju obrazovno-odgojne ciljeve i ishode u skladu s planom i programom, razvijaju temeljne kompetencije te samostalnim i timskim radom razvijaju socijalne i građanske vještine, znanja i stavove na osobnoj i društvenoj razini. Dan je zamišljen kao dan bez školskih udžbenika kroz igre i međupredmetne aktivnosti.

U priloženom dokumentu možete pogledati kako smo se zabavili.

Priloženi dokumenti:
100.DAN_SKOLE_-_2019..pdf (6.82 MB)