Donacije

DONACIJE 2023.

Profil Klett d.o.o. donirao je poklon pakete (blokić, kemijska, matemagija, kodovi za digitalne sadržaje, rječnike engleskoga jezika) za nagrađene učenike sa županijskih natjecanja u školskoj godini 2022./2023.

Školska knjiga d.d. donirala je knjige za nagrađene učenike sa županijskih natjecanja u školskoj godini 2022./2023.

Naklada Ljevak donirala je knjige za nagrađene učenike sa županijskih natjecanja u školskoj godini 2022./2023.

DONACIJE 2022. GODINE

Školska knjiga d.d. donirala je dva Vukovarska vodotornja 3D puzzle i dvije knjige za nagrade literarnog i likovnog natječaja povodom obilježavanja Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje.

Tvrtka BISS d.o.o., Roberta Frangeša Mihanovića 9, Zagreb donirala je uz pomoć roditelja učenika naše Škole, Nikoline Dimitrovske, 5.000,00 kn za tiskanje školskoga lista.

Erste banka donirala je uz pomoć roditelja učenika, Ive Srhoja, prigodne poklone za učenice naše Škole povodom osvojenoga 1. mjesta Grada Zagreba u odbojci.

Roditelj Mate Baričević donirao je građevinske radove za popravak konstrukcije golova na vanjskom igralištu škole.

Hrvatski odbojkaški savez donirao je službene natjecateljske lopte u vrijednosti 2.500 kn.

DONACIJE 2018. GODINE

Dechatlon Zagreb Zapad donirao je sportsku opremu u iznosu 500 kn, u znak šire suradnje s našom školom.

DONACIJE 2017. GODINE

Roditelji učenika školske košarkaške ekipe ŠSD-a Alojzija Stepinca donirali su komplet od 12 košarkaških dresova za potrebe županijskih natjecanja.

DONACIJE 2016. GODINE

4.2.2016.g.  IN-AQUA d.o.o. Zagreb, Savica Šanci, Majsorska 1a donirala je OŠ Alojzija Stepinca računalo Lenovo C50-30AiO Intel Core i3 5005U 2  - 1 komad u vrijednosti 4.388,20 kn.

DONACIJE 2015. GODINE

OŠ Ivana Meštrovića, Zagreb, donirala je OŠ Alojzija Stepinca 17.227,44 kuna 30.6.2015. na ime zatvaranja obveza prema OŠ Ivana Meštrovića.

Poduzeće Foto super A, Zagreb, doniralo je OŠ Alojzija Stepinca 2.750,00 kuna 19.5.2015. godine.

Roditelji učenika OŠ Alojzija Stepinca donirali su tijekom godine lektirne naslove za školsku knjižnicu u vrijednosti 6.344,05 kuna.

Hrvatski telekom donirao je učenicima 1.b razreda OŠ Alojzija Stepinca računalo i monitor marke Dell optiPlex procijenjene  tržišne vrijednosti donacije 16,09 kuna.

DONACIJE 2014. GODINE

Roditelj učenika naše škole, Ivana Boljanovića, donirao je Diplome i Zahvalnice za Školsko sportsko društvo Alojzjie Stepinac.