preskoči na sadržaj

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb

RAZREDNI ODJELI RAZREDNE NASTAVE 2021./2022.
 
 RAZREDNI
 ODJEL
 RAZREDNICA
 RAZREDNO VIJEĆE
 1.a
 
Lidija Cvetko
 
 PRODUŽENI BORAVAK - Iva Turković
(zamjena za Ivu Obradović)
 Engleski jezik - Suzana Galić Karniž
 Katolički vjeronauk - Marija Dropuljić-Jujnović
 Informatika -  Lovro Srnec
 1.b
Vlatka Vuković
 PRODUŽENI BORAVAK - Kristina Andrlon
 Engleski jezik - Suzana Galić Karniž
 Katolički vjeronauk - Marija Dropuljić-Jujnović
 Informatika - Lovro Srnec
 1.c
  Jasenka Novosel
 PRODUŽENI BORAVAK: Marijana Kristić
 Engleski jezik - Suzana Galić Karniž
 Katolički vjeronauk - Marija Dropuljić-Jujnović
  Informatika - Lovro Srnec
 1.d
Dijana Mikić
 PRODUŽENI BORAVAK - Martina Kostanjčar
 Engleski jezik - Doris Korade
 Katolički vjeronauk - Marija Dropuljić-Jujnović
 Informatika - Lovro Srnec
 2.a
 Martina Čukić
 
 
PRODUŽENI BORAVAK - Jasna Ključarić
 Engleski jezik - Ana Peran
(zamjena za Mateju   Golub)
 Katolički vjeronauk - Svjetlana Keleminec
 Informatika -  Lovro Srnec
 2.b
  Lidija Jadrešić
 
 
 PRODUŽENI BORAVAK - Marija Jaman
 Engleski jezik - Ana Peran
(zamjena za Mateju Golub)
 Katolički vjeronauk - Svjetlana Keleminec 
 Informatika -  Lovro Srnec
 2.c
 Neli Kanižaj
 
 
 PRODUŽENI BORAVAK - Kristina Konjić
 Engleski jezik - Lana Protega Golub
 Katolički vjeronauk - Svjetlana Keleminec 
 Informatika - Lovro Srnec
 2.d
  Antonija Vlahović
 
 
 PRODUŽENI BORAVAK - Kristina Konjić
 Engleski jezik - Lana Protega Golub
 Katolički vjeronauk -Svjetlana Keleminec
 Informatika - Lovro Srnec
2.e
Sanja Buljeta
PRODUŽENI BORAVAK - Mirna Roko
 Engleski jezik - Lana Protega Golub
 Katolički vjeronauk - Svjetlana Keleminec
 Informatika - Lovro Srnec
 3.a
 Ines Jagić Zonjić
 PRODUŽENI BORAVAK - Mateja Majhen 
(zamjena za Anju Kočnar)
 Engleski jezik - Karla Špiranec
(zamjena za  Ines Gazibaru Jelavić)
 Katolički vjeronauk - Marija Dropuljić-Jujnović 
 Informatika -  Lovro Srnec
 3.b
 Stanka Lončarec
 PRODUŽENI BORAVAK - Martina Dankić
(zamjena   za Dorju Anić)
 Engleski jezik -  Karla Špiranec
(zamjena za Ines Gazibaru Jelavić)
 Katolički vjeronauk - Marija Dropuljić-Jujnović 
 Informatika -  Lovro Srnec
 3.c
 Tajana Franceković
 PRODUŽENI BORAVAK - Mateja Majhen 
(zamjena za Anju Kočnar)
 Engleski jezik - Karla Špiranec
(zamjena za  Ines Gazibaru Jelavić)
 Katolički vjeronauk - Marija Dropuljić-Jujnović 
 Informatika -  Lovro Srnec
 3.d
 Marija Bakula
PRODUŽENI BORAVAK - Martina Dankić
(zamjena za Dorju Anić)
 Engleski jezik -  Karla Špiranec
(zamjena za Ines Gazibaru Jelavić)
 Katolički vjeronauk - Marija Dropuljić-Jujnović 
 Informatika -  Lovro Srnec
 4.a
 Nives Mikolčević
 Engleski jezik - Lana Protega Golub
 Katolički vjeronauk - Nina Radnić
 Njemački jezik - Kristina Pilić Ivkošić
 Informatika - Ivona Krišto
 4.b
 Ivanka Grbeša
 Glazbena kultura - Tatjana Blaž
 Engleski jezik – Lana Protega Golub
 Katolički vjeronauk - Marija Dropuljić-Jujnović 
 Njemački jezik - Kristina Pilić Ivkošić
 Informatika -  Ivona Krišto
 4.c
Luka Gracin
 
 Glazbena kultura - Tatjana Blaž
 Engleski jezik – Lana Protega Golub
 Katolički vjeronauk - Marija Dropuljić Jujnović
 Njemački jezik - Karmela Jokić
 Informatika -  Ivona Krišto
 4.d
 Lucija Lacić (zamjena     za Dijanu Potalec   Bužanić)
 Engleski jezik - Lana Protega Golub
 Katolički vjeronauk - Nina Radnić
 Njemački jezik - Karmela Jokić
 Informatika -  Ivona Krišto
1.2.4.f
 Kristina Ferderbar       Bućan
 PRODUŽENI STRUČNI POSTUPAK
 Monika Vlček
 Engleski jezik - Lana Protega Golub
 

CMS za škole logo
Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju