preskoči na sadržaj

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb

Izvannastavne aktivnosti
Izvannastavne aktivnosti
R.BR.
NAZIV
NOSITELJ AKTIVNOSTI
VRIJEME ODRŽAVANJA
  1.  
Zbor „Mali Lojzeki“
Nives Mikolčević,
Martina Hercigonja
četvrtak
11.30-12.15
  1.  
Prvi plesni koraci
Marija Bakula
 utorak
11.30-12.15
  1.  
Likovno-scenska skupina
Dijana Potalec Bužanić
ponedjeljak
11.30-12.15
  1.  
Mali povjesničari
Luka Gracin
ponedjeljak
11.30-12.15
  1.  
Dramska grupa (niži razredi)
Ivanka Grbeša, Lidija Jadrešić
petak
11.30-12.15
  1.  
Likovna grupa
Stanka Lončarec
srijeda
11.30-12.15
  1.  
Likovno stvaralaštvo
Sanja Buljeta
četvrtak
11.30-12.15
  1.  
Malci genijalci
Lidija Cvetko
srijeda-B tjedan
10.30-12.15
  1.  
Plesna grupa
Dijana Mikić
srijeda
11.30-12.15
  1.  
Medijatori
Marija Dropulić Jujnović
utorak
12:20-13:05
petak
11:30-12:15
  1.  
Europa u školi
Neli Kanižaj
srijeda
11.30-12.15
  1.  
Kreativna radionica 4.r.
Antonija Vlahović
četvrtak A tjedan
10.40-12.15
  1.  
Kreativna grupa 1.r.
Ines Jagić Zonjić
četvrtak
11.30-12.15
  1.  
Dramska grupa
Darka Bebić Štimac
četvrtak
13:10-13:55
  1.  
Radionica „Vezilje“
Nina Radnić
petak
11.30-12.15
  1.  
Školski zbor
Tatjana Blaž
srijeda
 13:10-14:45
  1.  
Ekogrupa
Daniela Bilić-Subašić
četvrtak
13:05-13:55
  1.  
Fotografska grupa
Melita Hladnik
srijeda
13:10-13:55
  1.  
Novinarska skupina
Tanja Putnik
ponedjeljak
19:10-19:55
  1.  
Volonterska grupa
Luka Modrić
po dogovoru
  1.  
Prva pomoć
Daniela Bilić-Subašić
ponedjeljak
14-14:50
  1.  
STEM
Denis Hrestak
četvrtak
13:05-14:45
  1.  
Robotika
Jasmina Pletikosa
(zamjena: Marija Cvitanović
srijeda
14:00-14:45
  1.  
Igre s loptom
Željka Milić Pešec
utorak
13:10-13:55
  1.  
Badminton
Anja Benjak
ponedjeljak
12:20-13:05
četvrtak
13:10-13:55
  1.  
Ples
Anja Benjak
ponedjeljak
13:10-13:55
  1.  
Literarno-novinarska grupa
Karmela Jokić
srijeda
13:10-13:55
  1.  
Govorne vježbe
Karmela Jokić
utorak /četvrtak 13:10-13:55
  1.  
Goetheovci
Kristina Pilić Ivkošić
ponedjeljak
13:10-13:55
  1.  
Medijska pismenost
Suzana Galić
ponedjeljak
13:10-13:55
  1.  
Domaćinstvo
Tajana Franceković
ponedjeljak
11.30-12.15
  1.  
Likovna grupa
Andrea Jurković
utorak
13:10-14:45
  1.  
Hrvatska glazbena mladež
Andrea Jurković
večernji termini prema dogovoru
  1.  
Stvaram i oblikujem
Andrea Jurković
četvrtak
13:10-13:55
  1.  
Kiparska grupa
Andrea Jurković
ponedjeljak
13:10-13:55
  1.  
Mladi tehničari
Nenad Šašić
četvrtak
13:05-14:45
  1.  
Kreatika – kreativna radionica
Kristina Bačić
ponedjeljak,
12:20-13:55
 




eTwinning

VIRTUALNI RAZREDI

NASTAVA NA DALJINU

 

  5.a     5.b     5.c     5.d  

  5.f / 6.f 

  6.a     6.b     6.c     6.d 

  7.a     7.b     7.c    

  8.a     8.b     8.c 

e-Dnevnik

JELOVNIK
KORISNI LINKOVI

Kalendar
« Svibanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
CMS za škole logo
Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju