Riječ ravnatelja

Poštovani posjetitelji, roditelji naših učenika, dragi učenici, kolegice i kolege!

Drago mi je što vam mogu poželjeti dobrodošlicu na internetskoj stranici OŠ Alojzija Stepinca.

Nadam se da ćete u ovom našem malom virtualnom kutku osjetiti barem dio atmosfere naše škole i barem dio pozitivne školske 'klime' na koju smo ponosni.

Na našoj internetskoj stranici pronaći ćete brojne servisne informacije, obavijesti o događajima u školi, informacije o profesorima, učenicima i nastavi, ali i fotogalerije s naših događanja, kojima smo željeli dočarati dio školskog ozračja i kreirati i sačuvati naše i vaše zajedničke trenutke.

S radošću i pozornošću poslušat ćemo sve vaše prijedloge, sugestije i ideje – ne samo vezano za sadržaj naše internetske stranice, nego i za život škole općenito. U Osnovnoj školi Alojzija Stepinca vjerujemo u zajedništvo i timski rad, a svaki učenik, svaki djelatnik i svaki roditelj naših učenika dio su tog tima kojemu je dobrobit naših učenika najvažnija zadaća.

Obratite nam se s povjerenjem, kako bismo svi zajedno, uz međusobno uvažavanje i toleranciju, učenicima Osnovne škole Alojzija Stepinca omogućili sretno školovanje tijekom kojega će ne samo steći potrebna znanja i vještine, nego i svoju školu osjećati kao drugi dom.

Srdačan pozdrav,

ravnateljica Karmen Lukinac Petrinec, prof.

VIRTUALNI RAZREDI

NASTAVA NA DALJINU