Novinarska skupina namijenjena je učenicima od 5. do 8. razreda. Aktivnost potiče i razvija kreativnost učenika u literarnom, novinarskom, prevoditeljskom te likovnom izričaju.

Pridruži se Novinarskoj skupini!

Autor: Ana Župan, 1. 6. 2022. 13:20

Predstavljen "Lojzek" na proslavi Dana naše škole

Autor: Ana Župan, 24. 5. 2022. 14:25

Novinarska skupina predstavila je ovogodišnje izdanje školskog lista kroz pjesmu naše novinarke Vite Babić Šošić.

Novo izdanje školskog lista "Lojzek"

Autor: Ana Župan, 23. 5. 2022. 15:37

Dragi čitatelji!

Ponovno otvaramo stranice našeg školskog lista, ovoga puta u tiskanom izdanju. I ove, kao i prethodnih godina, potrudili smo se da sve bude zapisano. Zabilježili smo našu plovidbu nastavnom godinom 2021./22. Ovogodišnja je tema broja HRANA pa smo saznali sve o zdravoj prehrani, razgovarali  s vlasnicima trgovina zdrave hrane, otkrili da Vrbani, osim financijskog meštra, imaju i kulinarskog, posjetili smo… Nećemo prepričavati, ukrcajte se na naše putovanje i zaplovite stranicama novog broja.

Uživajte u plovidbi!