Terenska nastava prvih razreda

Autor: Andrijana Milak, 14. 6. 2024.

Prošli tjedan su 1. razredi bili na izletu u zelenom Zagorju na Coprnjastom putu u Sekirišću. Naučili su što su legende i odlično se zabavili. Prije ulaska u "začaranu" šumu popili su čarobne napitke, a u šumi su tražili lizalice, susreli "coprnice" i osjetili kako se blato kliže. Natjecali su se u piljenju drva, zabijanju čavla, nošenju vode, gađanju  lukom i strijelom i jahanju na metli. Upoznali su stari zanat pletenja košara, domaće životinje i slušali kajkavsku poeziju koju im je recitirao glumac Adam Končić. Izlet su završili pjesmom i plesom. Klikom na više, možete pogledati i ostale fotografije.

Ines Jagić Zonjić, učiteljica razredne nastave