Paula Iljadica sedma na državnome Natjecanju iz hrvatskoga jezika 2019.

Autor: Tanja Putnik, 21. 5. 2019.

Na državno Natjecanje iz hrvatskoga jezika 2019. pozvana je naša učenica Paula Iljadica koja je na županijskome Natjecanju osvojila visoko prvo mjesto.

Državno Natjecanje bilo je organizirano od 6. do 9. svibnja 2019. godine.  Natjecatelji i njihovi mentori bili su smješteni u Tuheljskim toplicama gdje se održalo svečano otvaranje i zatvaranje Natjecanja te objava rezultata, a pisani ispit organiziran je 7. svibnja 2019. u Osnovnoj školi Lijepa naša u Tuhlju.

Naša Paula (8.a) zauzela je izvrsno sedmo mjesto u kategoriji osmih razreda s ostvarena 84 boda od mogućih 100.

Čestitamo joj od srca na postignutome uspjehu!

Untitled.png (2317×2161)