Dan sigurnijeg interneta

Autor: Administrator , 5. 2. 2021.

Centar za sigurniji Internet poziva sve učenike od 5. do 8. razreda da se uključe u obilježavanje Dana sigurnijeg Interneta!  Toga dan možete sudjelovati na webinaru  putem Zoom platforme na kojemu će biti prisutni Youtuberi: Malajski Tapir, Lavvek, PvtMole, ali i gosti iznenađenja!  Oni će govoriti  o svojem iskustvu te važnosti sigurnog provođenja vremena na internetu, a nakon toga će odgovarati na vaša pitanja!

Nagrade se dodjeljuju slučajnim odabirom između onih natjecatelja koji su kviz riješili s 80% ili više točnih odgovora do 19 sati na dan kviza.                                          Nakon ispunjavanja kviza potrebno pohraniti jedinstveni KOD koji će vam biti dodijeljen!  Na  internet stranici www.csi.hr bit će objavljene  informacije o dobitnicima nagrada. Ako prepoznate svoj KOD na popisu nagrađenih, potrebno je obratiti se roditelju ili skrbniku koji treba kontaktirati djelatnike Centra za sigurniji internet putem e-maila nagrade.dsi@gmail.com te dogovoriti provjeru autentičnosti i preuzimanje nagrade.