Oskar znanja učeniku Luki Protulipcu i mentorici Radmili Čirko

Autor: Administrator , 27. 2. 2021.

Najveća i najznačajnija nagrada u obrazovanju, Oskar znanja, dodjeljuje se već šesnaesti put učenicima i mentorima osnovnih i srednjih te glazbenih i baletnih škola. Dodjela Oskara znanja za školsku godinu 2019./2020. održana je 26. veljače 2020. godine, prvi put virtualno. Dodijeljena su 282 Oskara znanja učenicima te 192 Oskara znanja njihovim mentorima.

Osobito smo ponosni što je i ove godine Oskar znanja dodijeljen našem učeniku, prošlogodišnjem osmašu Luki Protulipcu, za osvojeno prvo mjesto na državnom Natjecanju iz geografije i njegovoj mentorici Radmili Čirko.

Čestitamo dobitnicima!

Oskar znanja