Uspjeh naše Katje na LiDraNu

Autor: Administrator , 17. 3. 2021.

Na županijskoj razini Smotre LiDraNo čiji je organizator OŠ Antuna Gustava Matoša, scenski izraz održan je u Kazalištu Kerempuh, 16. ožujka 2021. godine. Među 32 izvođača nastupila je i učenica prvog  razreda naše škole Katja Širić s kazivanjem poezije Jako čudan pas čiji je autor Ratko Zvrko. Među devet  izvođača predloženih za državnu razinu Smotre LiDrano je i naša Katja uz komentare:

"Glasna, jasna, zna što radi!"; "Priča priču!"; " Prvi razred?! Vau!!"; "Sjedi, 5!"; Bravo!"

Katji i mentorici Lidiji Jadrešić želimo puno sreće na državnoj razini Smotre LiDraNo!