ODMORKO PROLJEĆE 2021. - obavijest

Autor: Darka Bebić Štimac, 29. 3. 2021.

Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom proljetnog odmora za učenike organizira program „Odmorko proljeće 2021“.

Učenici će u okviru programa moći slobodno plivati na bazenima Iver, Utrina, Svetice i Jelkovec na kojem će se uz slobodno plivanje provoditi i usavršavanje plivačkih tehnika.

Osim plivališta Savez je pripremio i igraonice: atletika, sportove s frizbijem, boćanje te škola preživljavanja u prirodi. Za aktivnost škole preživljavanja u prirodi potrebne su prethodne prijave preko sljedeće poveznice. Napominjemo da je sudjelovanje u aktivnostima besplatno uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.

Priloženi dokumenti:
PROGRAM_ODMORKO_PROLJECE.jpg (321.21 KB)