Naša škola postala članica Wakelet obitelji

Autor: Administrator , 12. 4. 2021.

Naša škola, OŠ Alojzija Stepinca,  jedna je od pedeset i dvije škole u svijetu kojoj je dodijeljena oznaka kvaltete Wakelet School.
Wakelet je besplatna platforma čija je zadaća čuvanje, organizacija i dijeljenje različitih vrsta sadržaja. U školi se aktivno koristimo Wakelet platformom, a s ponosom ističemo da je naša učiteljica Lidija Cvetko prva Wakelet ambasadorica u Republici Hrvatskoj i osnivačica i voditeljica hrvatske Wakelet zajednice.
 Wakelet zajednica u RH organizira redovite edukacije, a community leader su postale učiteljice naše škole Marija Bakula, Martina Čukić, Lidija Jadrešić, Anja Kočnar i Antonija Vlahović.