Izvrstan rezultat Adriana Požege u finalu Hippo natjecanja

Autor: Administrator , 24. 9. 2021.

Nakon što je postigao izvrsne rezultate u prvom krugu natjecanja, a nastavio ih i u polufinalnom krugu, učenik Adrian Požega sve je lijepo zaokružio izvrsnim 5. mjestom u finalu.

Finale Hippo natjecanja, međunarodnog natjecanja iz engleskog jezika, ove je godine održano u Lidu di Jesolo, u Italiji. U prvom krugu natjecanja sudjelovalo je preko 45 tisuća učenika iz cijeloga svijeta, a samo su najbolji dobili priliku sudjelovati u finalu.

Adrian i njegova mentorica, Doris Korade, proveli su tri dana u Italiji gdje je Adrian rješavao zadatke čitanja i slušanja s razumijevanjem, Hippo test te je na kraju pokazao svoju sposobnost govora na engleskom jeziku.

Izuzetno smo ponosni na ovaj veliki Adrianov rezultat te čestitamo njemu i mentorici, a zahvaljujemo i Adrianovim roditeljima na podršci i pomoći!