Škola u prirodi - Sljeme

Autor: Andrijana Milak, 16. 9. 2022.

Učenici trećih razreda ovaj tjedan provode u Školi u prirodi. U Domu Crvenog križa na Sljemenu uče i zabavljaju se uz zanimljive radionice, predavanja i kvizove. Uz puno šetnje i orijentacije u prirodi, veseli ih i odlična hrana i večernji program: disco večer i večer ludih frizura, talent show, kviz znanja u obliku potrage za blagom i filmska večer.

Posjetili su i obišli Rudnik Zrinski te kapelicu Majke Božje Sljemenske kraljice Hrvata, a njima su u goste  sa zanimljivim predavanjima došli predstavnici Gorske službe spašavanja, I. prometne policije, Crvenog križa, Državne uprave za spašavanje te liječnica. Prošli su i osnovnu obuku prve pomoći.

Ova avantura im se svidjela pa se već vesele Školi u prirodi koja ih čeka iduće godine.

Svima šalju puno pozdrava sa Sljemena uz nekoliko fotografija.