Regionalna konferencija o kibernetičkom nasilju i kibernetičkoj sigurnosti

Autor: Darka Bebić Štimac, 11. 11. 2022.

15. studenoga 2022. (utorak), u vremenu od 9:30 – 13:30 sati

Poveznica za praćenje konferencije u živo putem live streaming-a :

Vimeo link: https://vimeo.com/event/2597183

Konferencija je prvenstveno usmjerena na mlade ljude i žene iz Hrvatske i regije, i to:

• učenike/ce osnovnih i srednjih škola te studente/ce
  • mladi/e znanstvenici/e
  • mlade i žene uključene u rad organizacija civilnog društva koje se bave mladima
  • mlade žene uključene u rad ženskih nevladinih organizacija i
  • studentice ženskih studija

Uključiti se mogu i zaposlenici/e s mladima, školski profesori/ce i stručni suradnici/ce, sveučilišni i akademski profesori/ce, stručni djelatnici/e iz cijele regije, ali i učenici/e, kao i njihovi roditelji kako bi dobili uvid u različite oblike cyber nasilja kojima su posebno izloženi mladi i žene. Ovo je važno kako bi navedeni dionici mogli prepoznati i spriječiti svaki oblik nasilja, između ostalog nad učenicima/ama u Hrvatskoj i regiji.

U nastavku možete pronaći program i publikaciju konferencije.