Međunarodno natjecanje Naboj Junior

Autor: Andrijana Milak, 6. 12. 2022.

Naboj Junior ekipno je međunarodno natjecanje iz matematike i fizike za učenike 7. i 8. razreda koje se održava u timovima. Ove godine natjecanje se održalo 25. studenoga. Istovremeno se održavalo u Belgiji, Češkoj Republici, Francuskoj, Hrvatskoj, Nizozemskoj, Poljskoj, Slovačkoj i Španjolskoj. Učenici su na natjecanju rješavali zadatke koji iziskuju kreativno i logičko razmišljanje. Uz podršku svojih učiteljica matematike i fizike na Natjecanju su sudjelovali i učenici naše Škole te su ostvarili izvrsne rezultate. Učenici Domagoj Kalac, Toma Jakšić, Fran Pilipović i Roko Baričević osvojili su 3. mjesto, a učenici Davor Jelavić, Lara Budimir, Adrian Požega i Roko Crvelin 10. mjesto. Čestitamo učenicima!