Dobitnici nagrade HEP-a "Za naše male genijalce"

Autor: Andrijana Milak, 9. 2. 2023.

Ponosni učenici 3. e razreda su pod mentorstvom učiteljice Lucije Velagić sudjelovanjem u projektu Hrvatske elektroprivrede pod imenom “Za naše male genijalce” obogatili našu školu za četiri nova računala.  Učenici su svojim timskim radom za vrijeme informatike i stečenim znanjem pokazali i dokazali prijenos elektroničke pošte i pohranu u odgovarajuće mape. U ime svih nas hvala HEP-u što je prepoznao i vrednovao trud i rad naših malih genijalaca te time izmamio osmijehe na dječja lica i unaprijedio našu školu!

Predstavljamo vam video gdje u glavnoj ulozi kopija stranice udžbenika odlazi na svoj put do grupe učenika željnih znanja.

Njihov projekt možete pogledati na na video linku: https://youtu.be/-KOwKQro_CE