LiDraNo 2023.

Autor: Andrijana Milak, 16. 2. 2023.

Osnovna škola Alojzija Stepinca i ove je godine, 10. veljače, sudjelovala na općinskoj razini smotre LiDraNo 2023. za scenske nastupe, kojoj je domaćin bio Centar za kulturu Trešnjevka. Na općinskoj razini Smotre sudjelovali su učenici Katja Širić (3. b), Tija Darapi (3. b), Ema Kukić (3. b), Rebeka Nizić (3. b), Julia Jušić (3. b), Andrea Pehar (3. b), Jana Šarac (3. b), Petra Šiško (3. b), Frida Sremić (5. c), Damjan Pilipović (5. a) i Iva Ćorluka (5. a) s pojedinačnim i skupnim scenskim nastupima.

Na županijsku razinu Smotre plasirali su se učenici Tija, Ema, Rebeka, Julia, Andrea, Jana, Petra, Frida, Damjan i Iva pod mentorstvom Lidije Jadrešić i Ivanke Grbeše sa skupnim scenskim nastupom Bazlamača autorice Ane Kraljević. Također, na županijsku razinu natjecanja automatski je plasiran i školski list Lojzek pod uredništvom Klare Dropulić (6. a) i mentorstvom učiteljice Ane Župan. Svima čestitamo i želimo im puno uspjeha!