Dodjela nagrada "Professor Balthazar"

Autor: Andrijana Milak, 5. 4. 2023.

U Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog održana je dodjela nagrada "Professor Balthazar" učenicima i mentorima za osvojeno prvo, drugo ili treće mjesto na natjecanjima u znanju, glazbi i plesu u školskoj godini 2021. / 2022. Možemo biti iznimno ponosni na čak dva velika uspjeha naših učenika i učitelja. Nagrađeni učenici i mentorice su Katarina Dropulić pod mentorstvom Radmile Čirko za osvojeno 2. mjesto na državnom Natjecanju iz geografije i Fran Pilipović pod mentorstvom Ružice Lukić za osvojeno 3. mjesto na državnom Natjecanju iz matematike. Čestitamo im od srca. Bravo!