Klokan bez granica

Autor: Andrijana Milak, 12. 6. 2023.

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva 16. ožujka 2023. održano je po dvadesetpeti put Međunarodno matematičko natjecanje ˝Klokan bez granica˝. ˝Klokan˝ je naše najdraže matematičko natjecanje te je zbog velikog broja prijavljenih natjecatelja naša Škola nagrađena kompletom logičkih igrica.

Nagrađeni učenici koji su se plasirali u 10% najboljih natjecatelja su:

PČELICE (2. r.): Lina Zrinšćak i Vito Baričević

LEPTIRIĆI (3. r.): Jan Đerek, Toni Turković, Greta Bodalija, Roza Huljev, Šimun Nevistić i Filip Pekeljević

ECOLIER (4. i 5. r.): Vito Matković, Roko Marin, Oskar Bodalija, Lota Perčin, Lota Širola, Sara Grilec i Filip Čolak

BENJAMIN (6. i 7. r.): Stjepan Medak, Teo Sladetić, Ema Olujić, Magdalena Dropulić, Ante Cigić, Adrian Požega, Niko Bogdan, Nina Balen, Klara Dropulić, Lana Neralić, Dora Mrkonjić, Noah Gabrijel Čović, Ivor Jirasek i Iskra Burul

CADET (8. r.): Fran Pilipović, Roko Crvelin, Ivan Kukić, Ema Pavešić, Marta Perković, Karla Radović, Roko Baričević i Andrija Mikulić.

Čestitamo svim nagrađenim natjecateljima, a posebno čestitamo Leptirićima Janu Đereku i Toniju Turkoviću koji su ostvarili maksimalan broj bodova!