Svečana dodjela svjedodžaba učenicima osmih razreda

Autor: Andrijana Milak, 7. 7. 2023.

Dana 6. srpnja održana je svečana dodjela svjedodžaba učenicima osmih razreda. Razrednice osmaša su za svečanu dodjelu pripremile prigodne govore koje je pratila prezentacija s fotografijama. Učenici su se imali priliku fotografirati s razrednicama u razrednoj i predmetnoj nastavi. Nakon emotivnih govora razrednica i učenika, ravnateljica Škole dodijelila je Povelje učenicima koji su sve razrede prošli s 5,00 uspjehom te svim učenicima poželjela puno sreće u svim daljnjim izazovima koji se nađu pred njima. Također se svi zajedno pridružujemo lijepim željama. Djelić atmosfere možete vidjeti na priloženim fotografijama.

Dragi osmaši, sretno vam na vašem životnom putu i svakako navratite ponekad. Veselimo se ponovnim susretima!