Humanitarne aktivnosti

Završnica humanitarne akcije za korisnike Caritasa

Autor: Andrijana Milak, 28. 10. 2022.

Humanitarna akcija prikupljanja namirnica za korisnike Caritasa koji boluju od dijabetesa, gastritisa, celijakije i sl. bolesti održavala se od 12. do 27. listopada u Školi na obje lokacije (Kuzminečka i Palinovečka). Namirnice su donirali učenici, roditelji, učitelji i svi zainteresirani za akciju. Jučer, 27. listopada, djelatnicima Caritasa uručene su sve prikupljene namirnice koje su učenici spremili u kutije i ukrasili prigodnim učeničkim radovima. Djelatnici su nam se zahvalili lijepom zahvalnicom koja će nas uvijek podsjećati na uspješnu suradnju. Ne sumnjamo da će se ona nastaviti i dalje.

Posebno se zahvaljujemo roditeljima i učenicima koji su svojim nesebičnim donacijama pomogli da ova humanitarna akcija uspije te da u konačnici pomognemo korisnicima Caritasa koji imaju specifične zdravstvene tegobe. Još jednom ste pokazali veliko srce za one kojima je to potrebno.

Hvala od srca u ime svih!

Više fotografija možete pogledati u nastavku.