Humanitarne aktivnosti

Humanitarna akcija Uskrsna radost i nada

Autor: Andrijana Milak, 7. 4. 2023.

U našoj Školi su tijekom ožujka i travnja organizirane uskrsne radionice za učenike 2., 4. i 7. razreda koji su s učiteljicom Marijom Dropuljić-Jujnović izrađivali kreativne rukotvorine za oboljelu djecu u Klinici za dječje bolesti Zagreb (Klaićeva). Učenici s učiteljicom ni tijekom ovih blagdana nisu propustili priliku usrećiti djecu koja se bore s različitim bolestima i neće imati mogućnost biti s najmilijima u svome domu tijekom najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa. Volonteri u Bolnici preuzeli su poklone te ih predali djeci koju su kreativni radovi jako razveselili.

Njima i svima vama od srca želimo sretan i blagoslovljen Uskrs!