OBAVIJEST O POČETKU NASTAVNE GODINE ZA UČENIKE RAZREDNE I PREDMETNE NASTAVE

Autor: Andrijana Milak, 30. 8. 2023.

Dragi roditelji učenika razredne i predmetne nastave i učenici,

škola počinje u ponedjeljak, 4. rujna u 8:00 sati za sve učenike. Nastava za učenike razredne nastave održavat će se u školi na adresi Kuzminečka 14, a za učenike predmetne nastave u Palinovečkoj 42, kao i do sada. Mole se učenici da pred školu dođu 10 minuta ranije kako bi pričekali učitelje/razrednike koji će ih uvesti u razrede. Mole se učenici da sa sobom ponesu školske torbe radi podjele dijela udžbenika i pisaći pribor.

Učenici razredne nastave prvi dan škole nemaju produženi boravak.

Učenici predmetne nastave ulaze sljedećim redom: 1. PRO, 2. petaši, 3. šestaši, 4. sedmaši, 5. osmaši.

Učenici i razredne i predmetne nastave prvi dan škole imaju po tri nastavna sata.

1. sat 8:00-8:45
2. sat 8:50-9:35
3. sat 9:40-10:25

Od utorka, 5. rujna nastava će se održavati prema uobičajenom rasporedu kao i produženi boravak.

Razredna nastava

Redovna nastava počinje u 8:00 sati. Učenici u školu ulaze u 7:50 na glavni ulaz. Prvi razredi i dva druga razreda (2. b i 2. c) koji imaju doručak u 7:45 dolaze u školu u 7:30. Ukoliko netko od učenika koji su uključeni u produženi boravak ima potrebu za jutarnjim dežurstvom, roditelji  o tome i o vremenu kada bi dijete dolazilo u školu obavještavaju razrednika/cu službenim komunikacijskim kanalom (mailom ili putem ClassDojo aplikacije) kako bi organizirali potrebna dežurstva.

Produženi boravak organizira se nakon nastave prema uobičajenom rasporedu. Od 16:30 do 17:00 sati u boravku je organizirano dežurstvo.

Predmetna nastava

Učenici 7. i 8. razreda u Školu ulaze u 7:50 (redovna nastava počinje u 8 sati), a učenici 5. i 6. razreda u 8:40 (redovna nastava počinje u 8:50). Učenici u Školu ulaze isključivo na glavni ulaz gdje ih u Školu pušta dežurni učitelj te trebaju pravovremeno doći prije početka nastavnog sata.

Svima želimo uspješan početak nove školske godine 2023./2024.!