Terenska nastava četvrtih razreda u Park znanosti u Oroslavju

Autor: Andrijana Milak, 20. 10. 2023.

Učenici četvrtih razreda htjeli su reći nešto o svom odlasku na terensku nastavu:

"Mi, učenici četvrtih razreda išli smo u Park znanosti u Oroslavju.

Sudjelovali smo u radionicama izrade pulsnog njihala i dobili smo jako dobre kritike za svoje radove. Da je bilo malo više vremena, svi bismo ponijeli svoje njihalo u Školu.

Ovako su izabrani samo najbolji radovi.

Nakon obilaska Parka i sudjelovanja u jako fora igrama i optičkim iluzijama, uputili smo se u obližnji park gdje smo imali piknik.

U parku je bilo veliko igralište pa je dio dječaka uživalo u nogometu. Dio nas je ležao na dekicama, jeo sendviče i grickalice, a drugi dio je guštao u parku na ljuljačkama, toboganima i ostalim sadržajima. Igrali smo badminton, frizbi i odbojku.

Odlično smo se proveli. Jedva čekamo ponovo otići negdje!"

Učenici su s učiteljicama izradili i prigodni video kojeg popularno zovemo - GIF