Učenici četvrtih razreda na Sajmu mogućnosti

Autor: Administrator , 25. 10. 2018.

Policijska uprava zagrebačka u suradnji s Gradskim uredom za zdravstvo Grada Zagreba u srijedu je, 24. listopada 2018. godine na prostoru OŠ Bartola Kašića,  organizirala „Sajam mogućnosti“ - sastavni dio programa Prevencije ovisnosti i delikventnog ponašanja pod nazivom „Zajedno više možemo".

Učenici četvrtih razreda naše škole sudjelovali su u raznovrsnim aktivnostima  i radionicama (prezentacija policijskih biciklističkih i motorističkih ophodnji,  tematska likovna radionica, veslanje, rolanje, tenis, kuglanje, streličarstvo,  natjecanje u povlačenju konopa).  I učenicima i učiteljicama bilo je  poučno i zabavno što možete vidjeti s naših fotografija.