Kad je bal, nek je… maskenbal!

Autor: Ivana Džalto, 15. 2. 2013.

Kad je bal, nek je… maskenbal!

12. veljače u školi se održao tradicionalni maskenbal – događaj kojemu se uvijek jako vesele i učenici i učitelji.

Maštoviti i kreativni kostimi i ove su nas godine oduševili i pridonijeli veseloj fašničkoj atmosferi.

Prvo su se uz veselu glazbenu pozadinu isplesali naši najmlađi učenici. Bilo je među njima princeza, ratnika, duhova, mačaka, likova iz popularnih serija… svega što se može i ne može zamisliti.

Viši razredi također su se svojski potrudili, pa je pobjeda u izboru za najbolje maske bila vrlo neizvjesna. U fašničku atmosferu uveli su nas učenici 5. b prigodnim recitalom, a zatim je uslijedilo predstavljanje natjecatelja. Najviše glasova i simpatije publike osvojili su Manuel Mišak kao Hurem i Eugen Segedi kao francuski kuhar – pa su podijelili prvo mjesto. Drugo mjesto ravnopravno su podijelili Sramežljiva djevojka i Bakica i Djedica, a treće su mjesto osvojile djevojke iz 5. a.

Pobjednici su proslavili pobjedu uz čokoladu, kojom se već tradicionalno nagrađuju najbolje maske.