Zahvale

Autor: Ivana Džalto, 6. 9. 2013.

Osnovna škola Alojzija Stepinca zahvaljuje svima koji su pridonijeli svečanosti otvorenja nove zgrade:

KONZUMU, koji je donacijom školi većom od 25.000 kuna omogućio da svi učenici prvih razreda prvog dana škole na poklon dobiju pakete sa školskim priborom.

Bivšim učenicima koji su sudjelovali u programu: Ivanu Gavranu, Ivani Križančić, Petru Segediju, te pjevačkom zboru učenika bivšeg 4. b razreda sa stare školske adrese;

Učenicama Pauli Maravić, Klei Hajlurahović i Petri Kardum, djevojčicama iz plesne skupine „Osmijeh“ i njihovoj voditeljici Ivani Mavrin, te učeniku Roku Badurini koji je vodio program.

Zahvaljujemo i svim djelatnicima Gradskog ureda za obrazovanje i kulturu te Protokola gradonačelnika koji su bili aktivno uključeni u organizaciju svečanog otvorenja.

Također zahvaljujemo ravnatelju Osnovne škole Ivana Meštrovića Milivoju Magerlu te ravnatelju Osnovne škole Vrbani Boži Margetiću na kooperativnosti prilikom razmjene učenika i djelatnika i na pomoći u organizaciji svečanog otvorenja.

Posebno zahvaljujemo roditeljima naših učenika na strpljenju i razumijevanju u ovim danima kad smo u kratko vrijeme morali oformiti razredne odjele i krenuti ispočetka.

Hvala svima!

Uprava Osnovne škole Alojzija Stepinca