Zahvala iz Vukovara

Autor: Administrator , 11. 2. 2016.

U ponedjeljak 1. veljače našu školu posjetila je gospođa Irena iz vukovarske humanitarne udruge "Duga". Sastala se s predsjednikom Vijeća učenika Jakovom Paratom i članovima volonterske grupe. Preko predsjednika Vijeća učenika zahvalila je svim učenicima i njihovim roditeljima kao i svim djelatnicima naše škole za donaciju koju smo prikupili umjesto svijeća za Dan sjećanja na žrtve Vukovara. Objasnila je djeci da su se prikupljena sredstva uložila za ogrjev potrebitim vukovarskim obiteljima. Posebno je zahvalila članovima volonterske grupe koji su pomogli jednoj vukovarskoj obitelji. Pričala im je o važnosti volontiranja te prikazala kratki film u kojem im vukovarska obitelj zahvaljuje na donaciji. Naši učenici primili su ovu zahvalu vrlo emotivno, a posebno ih je razveselila slika Vukovara koju je naslikao i njima darovao gospodin koji je primio našu pomoć. Ovaj posjet pokazao nam je važnost pomaganja drugima i motivirao nas da i dalje budemo aktivni volonteri.