Veliki uspjeh malih glumaca

Autor: Administrator , 3. 2. 2017.

Općinska smotra LiDraNo 1017.

Na općinskoj smotri LiDraNo nastupila je scenska skupina učenika drugog i trećeg razreda naše škole predvođena mentoricama Ivankom Grbešom i Lidijom Jadrešić sa scenskom igrom sjena Život je lijep

U predstavi kazališta sjena sudjelovali su učenici Mia Marjanović, Elena Božović, Fran Omerza, Petra Vicković, Fran Zorić iz 3. b razreda i Ema Pavešić, Karla Radović, Marija Tutman, Leon Matić i Lorena Bjelica iz 2. c razreda. U vrlo jakoj konkurenciji 26 scenskih nastupa, kazalište sjena Život je lijep predloženo je za županijsku smotru uz još tri scenska skupna nastupa. Veseli nas ovaj veliki uspjeh naših malih glumaca.

Ponosimo se uspjehom naših učenika i učiteljica i želimo im mnogo sreće na županijskoj smotri koja će se održati 15. i 16. veljače.