Pobjednici literarnog natječaja za Valentinovo

Autor: Administrator , 16. 2. 2017.

Ljubavni literarni natječaj povodom Valentinova, Dana zaljubljenih priveden je kraju.   Stihovi su potekli i na natječaj je pristiglo čak 15 ljubavnih pjesama, od čega tri iste autorice. Povjerenstvo u sastavu Ljerka Dujmović, prof. hrvatskoga jezika, Ljubica Subašić Pavelić, pedagoginja i Marija Ćavar Sopta, prof. hrvatskoga jezika imale su zaista težak zadatak. Između toliko kvalitetnih i lijepih ljubavnih pjesama izabrati one najljepše. Nakon dugog iščitavanja pjesama i vijećanja odlučile su na sljedeći način:

3. mjesto dijeli Pjesma o ljubavi prema mami, Estere Ljuštine iz 3. b razreda i pjesma Ljubav leti oko cijelog svijeta, Marte Novak iz 2. b razreda

2. mjesto podijelile su pjesme Ljubav, Sarah Vig iz 2. d i S ljubavlju možeš sve, Nike Klarić iz 3. b

I prvo mjestu  u teškoj i nezivjesnoj konkurenciji odnijela je pjesma Zlatko i Sara, Ivana Goleka iz 4. b. Učenicima čiji su radovi osvojili prva tri mjesta, ravnateljica Karmen Lukinac Petrinec podijelila je slatka iznenađenja.

Sve su pjesme bile lijepe, nježne, vesele i romantične.Nemojte se obeshrabriti. Pišite i dalje...

Do ponovnog literarnog natječaja...