Petaši u Rijeci

Autor: Administrator , 1. 6. 2017.

Učenici petih razreda u petak, 26. svibnja otisnuli su se na pustolovinu zvanu terenska nastava u pratnji svojih razrednica i učiteljica. Prvo odredište bila je Opatija.

U ovom biseru turizma razgledali su Vilu Angiolinu, zgradu koja je obilježila početak turizma u Opatiji i prošetali se poznatom opatijskom šetnicom, a nakon toga se zaputili prema najvećoj hrvatskoj luci Rijeci. Nakon razgleda grada i šetnje riječkim Korzom ručali su na brodu Marina u riječkoj luci. Potom su posjetili Trsat, najstarije marijansko svetište u Hrvatskoj, a nakon Trsata, Astronomski centar u Rijeci.

Puni dojmova vratili su se u Zagreb.