Prezentacija kajak kanu kluba "Matija Ljubek"

Autor: Željkica Milić Pešec, 19. 4. 2014.

Ugostili smo trenere još jednog olimpijskog sporta - kajak kanua. Ime  je klub dobio po olimpijcu Matiji Ljubeku koji je osvojio četiri olimpijske medalje. U neposrednoj blizini naše škole nalazi se Aleja Matije Ljubeka koja se proteže oko cijelog jezera Jarun. Tako je ovom olimpijcu odana počast za sportske zasluge. Pogledajte slike pod opširnije.

7., 8. i 9. travnja učenicima 5.a 5.b, 6.a i 6.b omogućeno je isprobavanje zaveslaja na kajak ergometru, upotreba vesla i sjedenje u kajaku. Ujedno smo pozvani na ekipno natjecanje "Utrku mladih zmajeva" u čamcu "Dragon boat".

Kontakt treneri KKK „Matija Ljubek“, RŠC „Jarun“, Dom tehnike, Aleja M.Ljubeka bb, tel. 01 3011202,   e mail :kkk-matija.ljubek@zg.htnet.hr,  treneri  Igor  Gojić,  Aleksandar  Knežević, Nikica Ljubek (098 452321).